Kabin Devirme Silindiri

Kabin devirme silindiri, kamyon ve TIR araçlarınızın bakım ve tamiri amacıyla kabinlerini kaldırmak istediğinizde kabini devirme veya kaldırma işlemini yapan ve kabini işiniz bitinceye kadar o konumda tutan bir mekanizmadır. Hidrolik sistemle çalışmaktadır. Yaptığı işe göre küçük ebatlıdır. Fazla yer kaplamaz ve her araca uygun özellikte tasarlanmış kabin devirme silindiri mevcuttur.

Kabin devirme silindiri tamamlayıcısı olan kabin kaldırma pompalarıyla birlikte kullanılır. Kabin kaldırma pompası, kabin devirme silindirindeki hidrolik sistemi harekete geçirerek kabini öne doğru devirir. Kaldırma pompalarının elle mekanik veya elektro motor ile çalışan türleri mevcuttur. Kabin devrilmiş durumdayken, tekrar düşüp yaralanmaya hatta ölüme yol açabilecek kazalara karşı kabin devirme silindiri bir kilit valfı ile donatılmıştır. Silindiri kalkmış durumda iken kilitleyerek ve motor bölümünde rahat ve emniyetli bir şekilde çalışabilirsiniz.

Kabin devirme silindirinin çalışma prensibi aynı olmakla birlikte, aracın marka ve modeline göre, bulunacağı bölgeye ve kaldıracağı ağırlığa göre farklı şekillerde üretilmiştir. Bazı modeller birkaç farklı araçta kullanılabilirse de genellikle her tip araç için farklı kabin devirme silindiri mevcuttur.

Kabin devirme silindirlerinin üretimi, satışı ve satış sonrası bakım ve onarım hizmetleri olan firmamız, her türlü ihtiyacınızda yanınızdadır. Uzman personelimiz ürünlerimizin özellikleri hakkında sizlere detaylı bilgi vererek amacınıza ve aracınıza en uygun çözümleri bulabileceksiniz. Üstün teknoloji, en iyi malzeme ve usta işçilikle üretilen ürünlerimiz sizlerin hizmetine sunulmadan önce kalite kontrolleri ve testlerden geçmektedir. Buna rağmen ürünlerimiz üretim hatalarına karşı garantilidir. Garanti süresi içerisinde meydana gelecek arızalarda sizlere fazla soru sormadan gerekli kontroller yapılacak, gerekli onarım ve değişim derhal gerçekleştirilecektir. Dolayısıyla kabin devirme silindirinizi uzun yıllar güvenle kullanabileceksiniz.

Kabin devirme silindirlerinizle birlikte çalışan kabin devirme silindiri pompalarımız da mevcut olup kabin devirme sisteminizi tamamen firmamızdan kurma imkânına sahipsiniz. Ürünlerimizin montajında da tecrübeli ekiplerimiz desteğinizde olacaktır. Bu ekibimiz sizlere sistemin çalışması, emniyetli kullanımı ve bakımı konusunda detaylı bilgilendirme yapacaktır. Periyodik bakımları kolayca kendiniz yapabileceğiniz gibi, gerekirse bakım desteğini firmamızdan da alabilirsiniz.

Kabin Devirme Silindiri
Daha fazlası için...

Bize Dair Görseller

Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz! Bizi daha yakından tanımak için kurumsal makalelerimizi okuyabilir, görsellerimizi inceleyebilirsiniz. HYD olarak sizi bekliyoruz.