1962 yılında torna ve kaynak atölyesi olarak yola çıktık. İçimizde hep aynı hedefe ulaşmanın azmi vardı; hep en iyisi olmak… 1978 yılında çok zor şartlarda Türkiye’de bi ilke imza atarak Universal torna tezgahı ile başlayan imalatımız 1993 yılında günün koşullarına uygun ve daha çok ihtiyacı hissedilen otomotiv yedek parça ve yan sanayi dalına geçiş yapmıştır.

Sektördeki deneyimimizle otomotiv yedek parça konusunda deneyimli ve geleceğe dönük çalışmalarımız, kaliteli ürünlerimiz, işçiliğimiz ve sizlere verdiğimiz güvenle hiç ara vermeden sürekli yükselen bir başarı grafiğiyle çalışıyoruz.

Sürekli gelişme ve başarı amaçlayan bir takım ruhu ile; gelişen teknoloji paralelinde kaliteli ve kusursuz bir hizmet anlayışını ilke edindik. İşinde büyümenin temel şartının müşteri memnuniyeti olduğunun bilincinde olan hepimiz gibi emeğimizi ve alın terimizi mükemmel sonuçlara kavuşturmak için gece-gündüz çalışarak sektörün tüm sorunlarına çözümler getirdik. Sadece imalat ve satış aşamasında kalmadan daimi memnuniyetiniz için desteğimizle hep yanınızda olduk.

Sizlerden aldığımız pozitif eleştirilerle çok kısa bir zamanda performansımızı arttırarak yurtiçi ve yurtdışında adımızı duyurmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Çağın getirdiği modern işletmecilik anlayışı, güçlü ve kaliteli makine parkurumuz ve deneyimli personelimizle bugün olduğu gibi yarın da yanınızda olacağız.

 

www.promossyon.com konya promosyon ürünleri, konya promosyon ürünleri satış merkezi ve üretim tesisidir. Bu site www.coderofis.com tarafından yapılmış olup, coderofis, konya yazılım hizmetleri, konya internet sitesi, konya web tasarımı konusunda hizmet vermektedir. www.fixtahsilat.com "online tahsilat sistemi" oluşturmuş olup yeni bir sistem geliştimiştir. Bu sistem coderofis yazılım hizmetleri projesidir. www.oduncum.com "ahşap hediyelik ürünler" yapmaktadır. www.sosyalkatman.com "sosyal medya ajansı" olarak konya da hizmet verkmektedir. Tüm bu projeler ve birçoğu www.parya.com.tr projesidir. Parya Grup Şirketleri. PARYA