Hidrolik Kabin Kaldırma Silindiri

Kabin kaldırma silindirleri, aracın bakımı esnasında kabini belirli bir seviyeye güvenli bir şekilde kaldırmak, yerinde tutmak ve indirmek için üretilmekte olup, hidrolik bağlantıo hortumlarındaki herhangi bir kopma sonucunda oluşabilecek ölümcül kazalara mani olmak için, silindirlerde kilitleme valf sistemi mevcuttur.

Hidrolik Kabin Kaldırma Pompası

Kabin pompaları, silindirlerin çalışma basıncı olan araç tipine bağlı olarak 250 - 400 bar basıncı üretmek için üretilmekte olup, elle veya elektro motor ile kontrol edilmektedir.

Direksiyon Silindiri

Direksiyon silindirleri, kamyon, çekici, otobüs ve benzeri çeşitli araçların hidrolik direksiyon sisteminde kullanılmaktadır.

KURUMSAL

1962 yılında torna ve kaynak atölyesi olarak yola çıktık. İçimizde hep aynı hedefe ulaşmanın azmi vardı; hep en iyisi olmak… 1978 yılında çok zor şartlarda Türkiye’de bi ilke imza atarak Universal torna tezgahı ile başlayan imalatımız 1993 yılında günün koşullarına uygun ve daha çok ihtiyacı hissedilen otomotiv yedek parça ve yan sanayi dalına geçiş yapmıştır.

Sektördeki deneyimimizle otomotiv yedek parça konusunda deneyimli ve geleceğe dönük çalışmalarımız, kaliteli ürünlerimiz, işçiliğimiz ve sizlere verdiğimiz güvenle hiç ara vermeden sürekli yükselen bir başarı grafiğiyle çalışıyoruz.

Sürekli gelişme ve başarı amaçlayan bir takım ruhu ile; gelişen teknoloji paralelinde kaliteli ve 

kusursuz bir hizmet anlayışını ilke edindik. İşinde büyümenin temel şartının müşteri memnuniyeti olduğunun bilincinde olan hepimiz gibi emeğimizi ve alın terimizi mükemmel sonuçlara kavuşturmak için gece-gündüz çalışarak sektörün tüm sorunlarına çözümler getirdik. Sadece imalat ve satış aşamasında kalmadan daimi memnuniyetiniz için desteğimizle hep yanınızda olduk.

Sizlerden aldığımız pozitif eleştirilerle çok kısa bir zamanda performansımızı arttırarak yurtiçi ve yurtdışında adımızı duyurmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Çağın getirdiği modern işletmecilik anlayışı, güçlü ve kaliteli makine parkurumuz ve deneyimli personelimizle bugün olduğu gibi yarın da yanınızda olacağız.